بیوگرافی دورچی

دورچی نام یکی از بهترین رپرهای ایرانی می‌ باشد که کاربران فضای مجازی نام اورا به تازگی در فضای مجازی جستجو می کنند. به این خاطر تصمیم داریم در این مطلب درباره این خواننده و رپر جزئیاتی را با شما به اشتراک بگذاریم. با توجه به میزان شهرتی که برخی از خوانندگان به یکباره در فضای مجازی پیدا می کنند، طبیعی است همه ما بخواهیم درباره آن ها بدانیم.

نکته مهم اما این است که تنها برخی از این شهرت ها همیشگی خواهد شد و موقتی باقی نخواهد ماند. حال باید دید که دورچی در کدام دسته قرار می گیرد.

بیوگرافی دورچی و چگونگی معروفیت او

بیوگرافی دورچی و دلیل معروفیتش

دورچی از رپرهای تازه کار است که احتمالا او را در یوتیوب، اینستاگرام، توییتر و دیگر شبکه های مجازی در کلیپ ها و تصاویر دیده اید. حتما با مشاهده تصاویر او کنجکاو شده اید که اصلا این فرد کیست و چه فعالیتی انجام می دهد. باید به شما بگوییم که مدت های طولانی است که او در حال فعالیت در عرصه خوانندگی است ولی کسی او را به درستی نمی شناسد.

این خواننده تا کنون چند آهنگ مختلف نیز به صورت سینگل ترک منتشر کرده ولی کنسرتی برگزار نکرده است. به همین خاطر است که او را به درستی نمی شناسیم و حتی چهره او را شاید ندیده ایم. این خواننده، رپر نسل چهار ایرانی است که توانسته با انتشار یک کلیپ برای موزیک آخر خود جلب توجه کند.

شاید ندانید که یک کلیپ خوب می تواند در جلب توجه مخاطبان و جذب فالوور های بیشتر برای آن فرد چه تاثیر زیادی داشته باشد. از این رو لازم است که همانند این رپر راه جذب مخاطب را بلد باشیم و راه و مسیر درستی را طی کنیم. سبک کاری این خواننده همانند رپرهای نسل چهار دیگری است که قبل از او در این مسیر قدم گذاشته اند.

دورچی نیز دقیقا مسیر آن ها را طی کرده و توانسته الگو های مناسبی برای خود انتخاب کند و از آن ها تقلید کند. این خواننده سبک کاری خود را همانند دریل برگزیده و موفق شده یک سبک مشابه آنها و در عین حال جدیدی را خلق نماید. او در رسانه ساندکلاد در حال فعالیت است و در سبک اهنگ های غمگین می خواند و به این سبک علاقه زیادی دارد.

ماجرای بازداشت دورچی را بخوانید