بیوگرافی گاد پوری (پوریا بشیری)

گاد پوری نام یکی از خواننده های رپ فارسی نسل چهارم مطرح و شناخته شده در دنیای موسیقی است که در این ادامه در مورد او صحبت خواهیم کرد و بیوگرافی او را عنوان خواهیم کرد.

بیوگرافی گاد پوری

طی سال های اخیر در زمینه موسیقی و سبک های مختلف آن خواننده های متعددی فعالیت خود را آغاز کرده اند و در این مسیر پیش رفته اند. گاد پوری نیز نام یکی از رپرهای نسل چهار می باشد که چند سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده است و چندین آهنگ نیز منتشر کرده است. برخی از این خواننده ها که فعالیت خود را آغاز کرده اند در این مسیر موفق شده اند و نام آن ها بسیار مطرح شده است؛ اما برخی از آن ها نیز مدتی بعد از فعالیت خود و انتشار چندین آهنگ چندان موفقیتی را تجربه نکرده اند. این عدم موفقیت سبب کناره گیری آن ها از این حوزه شده‌ است و به صورت قطعی فعالیت خود را به اتمام رسانده اند.

پوریا بشیری که این روزها با نام هنری گاد پوری شناخته می شود، در سال 1374 در استان گیلان به دنیا آمده و بزرگ شده است. او مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و به همین دلیل در لیست رپران نسل چهار قرار گرفته است. در حال حاضر پوری طرفداران زیادی را در بین علاقه مندان به رپ گنگ فارسی به دست آورده است. او با توجه به این که توانسته جایگاه خوبی را در رپ فارسی به دست آورد، به همین دلیل این روزها برخی از رپرها نسل جدید در تیم او قرار گرفته اند تا به این گونه بتوانند به میزان شهرت و معروفیت خود بی افزایند.

گاد پوری نام یکی از خواننده هایی می باشد که در این حوزه موفق عمل کرده است و نامش خصوصا طی سال های اخیر بسیار مطرح شده است. این مطرح شدن نام او در زمینه های مختلف به او کمک کرده است که در ادامه راجع به این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد. خواننده ای که در حوزه موسیقی و در بین دوستداران و علاقه مندان به موسیقی مطرح باشد می تواند هم در این حوزه بسیار خوش بدرخشد و با موفقیت مسیر پیش روی خود را طی کند و هم در بحث درآمد بسیار موثر است. خواننده هایی که نامشان مطرح تر باشد، آهنگ های منتشر شده آن ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر کسب درآمد از طریق انتشار آهنگ هایشان، از طريق برگزاری کنسرت نیز می توانند درآمد کسب کنند. برگزاری مراسم کنسرت در کسب درآمد خواننده بسیار تاثیر گذار است و درآمد های خوبی از این طریق می توان کسب کرد.

بیوگرافی گاد پوری (پوریا بشیری)

همکاری گاد پوری و محمد رضا شایع

محمدرضا شایع یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است که در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال بهتر است بدانید محمدرضا شایع تا به اکنون بارها به حمایت از رپران نسل جدید پرداخته است و حتی برای این که رپران نسل جدید دیده و مطرح شوند همکاری‌ هایی با برخی از آن ها داشته است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل پوری با همکاری محمدرضا شایع آهنگی به نام واویلا را منتشر کرد که پس از انتشار این آهنگ توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان شهرت و معروفیت خود افزود. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ واویلا از محمدرضا شایع و پوری بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

درگیری خلسه و گاد پور

سپهر خلسه یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است که مدت زمان نسبتاً طولانی است که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل درگیری بین گاد پوری و سپهر خلسه به وجود آمد که پوری پس از این درگیری یک دیس ترک به نام اوراقی خطاب به خلسه منتشر کرد.

بیوگرافی گاد پوری (پوریا بشیری)

پیج اینستاگرام گاد پوری چیست؟

جهت دسترسی به پیج اینستاگرام گاد پوری شما می توانید به برنامه اینستاگرام مراجعه کنید. با مراجعه به برنامه اینستاگرام باید شما در قسمت جستجوی این برنامه نام این خواننده را وارد کنید و سپس صفحه اینستاگرامی او برای شما نمایش داده می شود.